SMEG ASZTALI KOMBINÁLT SÜTŐ, GŐZFUNKCIÓVAL, retro, Galileo, fehér
Ár:
409.990 Ft
344.931 Ft
(271.599 Ft + ÁFA)
Kedvezmény:
16%
| Egységár: | 344.931,00 Ft/ |
| Gyártó: | Smeg |
| Vonalkód: | 8017709333843 |
| Várható szállítás: | 2026. június 18. |
| Elérhetőség: | Rendelhető, nincs raktáron |
| Szállítási díj: | 6.500 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Ajtóüvegek száma | 3 |
| Automatikus programok | 33 |
| Belső tér anyaga | Zománcozott |
| Bruttó tömeg | 24,1 |
| Cikk hossza (cm) | 51 |
| Cikk magassága (cm) | 40 |
| Cikk szélessége (cm) | 50 |
| Design család | 50-es évek retro |
| Elektromos teljesítmény (W) | 1800 W |
| Fő sütőtér típusa | Légkeverés + gőz |
| Gőzölési tartomány | 20 - 100% |
| Grill teljesítmény (W) | 900 W |
| Hőmérséklet tartomány (°C) | 40-230°C |
| Hozzátartozó kiegészítők | 1 db zománcozott tepsi,1 db rozsdamentes acél perforált tepsi,1 db Air Fry tepsi,grillrács |
| Kijelző típusa | LCD |
| Nettó tömeg | 17,5 |
| Speciális terméktulajdonság | melegentartás,Kiolvasztás funkció |
| Sütési funkciók száma | 10 |
| Sütőtér (1) nettó űrtartalom (L) | 30 |
| Szintek száma | 3 |
| Termék gyártója | Smeg |
| Termék kategória | Főzés |
| Vezérlés típusa | vezérlőgombok (2 db) |
| Világítás típusa | Halogén |
| Víztartály | Manuális 0,8 l |
| Zsanér pozíciója | lefelé nyíló |
Paraméterek
| Ajtóüvegek száma | 3 |
| Automatikus programok | 33 |
| Belső tér anyaga | Zománcozott |
| Bruttó tömeg | 24,1 |
| Cikk hossza (cm) | 51 |
| Cikk magassága (cm) | 40 |
| Cikk szélessége (cm) | 50 |
| Design család | 50-es évek retro |
| Elektromos teljesítmény (W) | 1800 W |
| Fő sütőtér típusa | Légkeverés + gőz |
| Gőzölési tartomány | 20 - 100% |
| Grill teljesítmény (W) | 900 W |
| Hőmérséklet tartomány (°C) | 40-230°C |
| Hozzátartozó kiegészítők | 1 db zománcozott tepsi,1 db rozsdamentes acél perforált tepsi,1 db Air Fry tepsi,grillrács |
| Kijelző típusa | LCD |
| Nettó tömeg | 17,5 |
| Speciális terméktulajdonság | melegentartás,Kiolvasztás funkció |
| Sütési funkciók száma | 10 |
| Sütőtér (1) nettó űrtartalom (L) | 30 |
| Szintek száma | 3 |
| Termék gyártója | Smeg |
| Termék kategória | Főzés |
| Vezérlés típusa | vezérlőgombok (2 db) |
| Világítás típusa | Halogén |
| Víztartály | Manuális 0,8 l |
| Zsanér pozíciója | lefelé nyíló |
Hasonló termékek
409.990 Ft
344.931 Ft
16%
409.990 Ft
344.931 Ft
16%
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

