SMEG ASZTALI MIKROHULLÁMÚ SÜTŐ, Universal design, 34 liter, inox
Ár:
319.990 Ft
(251.961 Ft + ÁFA)
| Egységár: | 319.990,00 Ft/ |
| Gyártó: | Smeg |
| Vonalkód: | 8017709312589 |
| Várható szállítás: | 2026. június 18. |
| Elérhetőség: | Rendelhető, nincs raktáron |
| Szállítási díj: | 6.500 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Automatikus programok | 23 |
| Belső tér anyaga | Rozsdamentes acél |
| Bruttó tömeg | 21,5 |
| Cikk hossza (cm) | 50,7 |
| Cikk magassága (cm) | 31,5 |
| Cikk szélessége (cm) | 51,9 |
| Design család | Universale |
| Elektromos teljesítmény (W) | 1800 W |
| Extra termék kategória | Pepita termék kategória,Mikrohullámú sütők |
| Fő sütőtér típusa | Mikro + hőlégkeverés + grill |
| Gőzölési tartomány | Nincs |
| Grill teljesítmény (W) | 1100 W |
| Hozzátartozó kiegészítők | forgótányér (31,5 cm),grillrács,Pizzás tál |
| Kijelző típusa | LED |
| Mikrohullám teljesítmény (W) | 1100 |
| Nettó tömeg | 18,5 |
| Speciális terméktulajdonság | Kiolvasztás funkció |
| Sütési funkciók száma | 10 |
| Sütőtér (1) nettó űrtartalom (L) | 34 |
| Termék gyártója | Smeg |
| Termék kategória | Főzés |
| Vezérlés típusa | vezérlőgomb + nyomógomb |
| Világítás típusa | LED |
| Víztartály | Nincs |
| Zsanér pozíciója | balra nyíló |
Paraméterek
| Automatikus programok | 23 |
| Belső tér anyaga | Rozsdamentes acél |
| Bruttó tömeg | 21,5 |
| Cikk hossza (cm) | 50,7 |
| Cikk magassága (cm) | 31,5 |
| Cikk szélessége (cm) | 51,9 |
| Design család | Universale |
| Elektromos teljesítmény (W) | 1800 W |
| Extra termék kategória | Pepita termék kategória,Mikrohullámú sütők |
| Fő sütőtér típusa | Mikro + hőlégkeverés + grill |
| Gőzölési tartomány | Nincs |
| Grill teljesítmény (W) | 1100 W |
| Hozzátartozó kiegészítők | forgótányér (31,5 cm),grillrács,Pizzás tál |
| Kijelző típusa | LED |
| Mikrohullám teljesítmény (W) | 1100 |
| Nettó tömeg | 18,5 |
| Speciális terméktulajdonság | Kiolvasztás funkció |
| Sütési funkciók száma | 10 |
| Sütőtér (1) nettó űrtartalom (L) | 34 |
| Termék gyártója | Smeg |
| Termék kategória | Főzés |
| Vezérlés típusa | vezérlőgomb + nyomógomb |
| Világítás típusa | LED |
| Víztartály | Nincs |
| Zsanér pozíciója | balra nyíló |
Hasonló termékek
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

