EVIDO RUSTIC-O 6AA multifunkciós sütő,analóg,antracit/bronz
Ár:
129.990 Ft
(102.354 Ft + ÁFA)
| Egységár: | 129.990,00 Ft/ |
| Gyártó: | Evido |
| Vonalkód: | 5999561054674 |
| Várható szállítás: | 2026. június 01. |
| Elérhetőség: | Rendelhető, nincs raktáron |
| Szállítási díj: | 6.500 Ft |
Leírás és Paraméterek
EVIDO RUSTIC-O 6AA multifunkciós sütő
- Rusztikus design
- antracit színben, bronz színű kezelőgombokkal
- analóg programóra
- 7 funkció
- 40-240°C
- 60 literes sütőtér
- gőztisztítás
- kétrétegű teleüveg sütőajtó
- Funkciók: Statikus sütés, Légkeverés + statikus sütés, Légkeverés + felső sütés, Légkeverés + alsó sütés, Légkeverés + grill, Légkeverés, Grill
- Opcionálisan rendelhető teleszkópos sütősín pár (cikkszám: 105396)
- A energiaosztály
| Ajtó csillapító rendszer | nincs |
| Ajtóüvegek száma | 2 |
| Belső tér anyaga | Zománcozott |
| Bruttó tömeg | 30 |
| Cikk hossza (cm) | 56,5 |
| Cikk magassága (cm) | 59,5 |
| Cikk szélessége (cm) | 59,5 |
| Elektromos teljesítmény (W) | 2400 W |
| Energiacímke | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/329619/labels?format=PDF |
| EPREL azonosító | 329619 |
| Extra termék kategória | Pepita termék kategória |
| Fő sütőtér típusa | Légkeveréses |
| Gőzölési tartomány | Nincs |
| Grill teljesítmény (W) | 2000 W |
| Hőmérséklet tartomány (°C) | 40-240°C |
| Hozzátartozó kiegészítők | rács (1 db),1 db zománcozott tepsi (20 mm) |
| Kijelző típusa | Analóg |
| Nettó tömeg | 28 |
| Platform | Nem |
| Sütési funkciók száma | 7 |
| Sütőtér (1) nettó űrtartalom (L) | 60 |
| Sütőterek száma | 1 |
| Szintek száma | 4 |
| Termék gyártója | Evido |
| Termék kategória | 60 cm széles, 60 cm magas |
| Termékadatlap | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/329619/fiches?language=HU |
| Tisztító rendszer | gőztisztítás |
| Vezérlőpanel típusa | vezérlőgombok (2 db) |
| Világítás típusa | Halogén |
| Víztartály | Nincs |
| Zsanér pozíciója | lefelé nyíló |
Paraméterek
| Ajtó csillapító rendszer | nincs |
| Ajtóüvegek száma | 2 |
| Belső tér anyaga | Zománcozott |
| Bruttó tömeg | 30 |
| Cikk hossza (cm) | 56,5 |
| Cikk magassága (cm) | 59,5 |
| Cikk szélessége (cm) | 59,5 |
| Elektromos teljesítmény (W) | 2400 W |
| Energiacímke | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/329619/labels?format=PDF |
| EPREL azonosító | 329619 |
| Extra termék kategória | Pepita termék kategória |
| Fő sütőtér típusa | Légkeveréses |
| Gőzölési tartomány | Nincs |
| Grill teljesítmény (W) | 2000 W |
| Hőmérséklet tartomány (°C) | 40-240°C |
| Hozzátartozó kiegészítők | rács (1 db),1 db zománcozott tepsi (20 mm) |
| Kijelző típusa | Analóg |
| Nettó tömeg | 28 |
| Platform | Nem |
| Sütési funkciók száma | 7 |
| Sütőtér (1) nettó űrtartalom (L) | 60 |
| Sütőterek száma | 1 |
| Szintek száma | 4 |
| Termék gyártója | Evido |
| Termék kategória | 60 cm széles, 60 cm magas |
| Termékadatlap | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/329619/fiches?language=HU |
| Tisztító rendszer | gőztisztítás |
| Vezérlőpanel típusa | vezérlőgombok (2 db) |
| Világítás típusa | Halogén |
| Víztartály | Nincs |
| Zsanér pozíciója | lefelé nyíló |
Hasonló termékek
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

