EVIDO LEVEL 60X multifunkciós sütő, inox
Ár:
129.990 Ft
(102.354 Ft + ÁFA)
| Egységár: | 129.990,00 Ft/ |
| Gyártó: | Evido |
| Vonalkód: | 5999561057200 |
| Várható szállítás: | 2026. június 01. |
| Elérhetőség: | Rendelhető, nincs raktáron |
| Szállítási díj: | 6.500 Ft |
Leírás és Paraméterek
EVIDO LEVEL 60X multifunkciós sütő
Általános információk:
Inox kezelőpanel, fekete üveg ajtó, 8 sütő funkció, digitális kijelző időzítővel, design vezérlőgombok, 78 literes sütőtér, 3D sütés – sütés több szinten, hőlégbefúvás funkció, 50-270°C, 3 rétegű Low-E üveg ajtó, soft close és soft open sütőajtó, gyerekzár, VAP Clean - gőztisztítás, A energiaosztály
Alaptartozékok: 1 pár teleszkópos sütősín, 1 db sütőrács, 1 db normál és 1 db mély tepsi
Sütő funkciók:
- 3D sütés
- Hőlégbefúvás
- Statikus sütés
- Légkeverés + statikus sütés
- Grill
- Grill + légkeverés
- Alsó sütés
- Felső sütés
| Ajtó csillapító rendszer | Soft Close és Soft Open |
| Ajtóüvegek száma | 3 |
| Belső tér anyaga | Zománcozott |
| Bruttó tömeg | 33,6 |
| Cikk hossza (cm) | 57,5 |
| Cikk magassága (cm) | 59,5 |
| Cikk szélessége (cm) | 59,5 |
| Elektromos teljesítmény (W) | 2600 W |
| Energiacímke | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2056795/labels?format=PDF |
| EPREL azonosító | 2056795 |
| Fő sütőtér típusa | Légkeveréses |
| Gőzölési tartomány | Nincs |
| Grill teljesítmény (W) | 1400 W |
| Hőmérséklet tartomány (°C) | 50-270°C |
| Hozzátartozó kiegészítők | teleszkópos sütősín (részlegesen kihúzható),rács (1 db),1 db zománcozott tepsi (20 mm),1 db zománcozott mély tepsi (40 mm) |
| Kijelző típusa | LED |
| Nettó tömeg | 31,75 |
| Platform | Nem |
| Sütési funkciók száma | 8 |
| Sütőtér (1) nettó űrtartalom (L) | 78 |
| Sütőterek száma | 1 |
| Szintek száma | 5 |
| Termék gyártója | Evido |
| Termék kategória | 60 cm széles, 60 cm magas |
| Termékadatlap | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2056795/fiches?language=HU |
| Tisztító rendszer | gőztisztítás |
| Vezérlőpanel típusa | vezérlőgombok (2 db) |
| Világítás típusa | Halogén |
| Víztartály | Nincs |
| Zsanér pozíciója | lefelé nyíló |
Paraméterek
| Ajtó csillapító rendszer | Soft Close és Soft Open |
| Ajtóüvegek száma | 3 |
| Belső tér anyaga | Zománcozott |
| Bruttó tömeg | 33,6 |
| Cikk hossza (cm) | 57,5 |
| Cikk magassága (cm) | 59,5 |
| Cikk szélessége (cm) | 59,5 |
| Elektromos teljesítmény (W) | 2600 W |
| Energiacímke | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2056795/labels?format=PDF |
| EPREL azonosító | 2056795 |
| Fő sütőtér típusa | Légkeveréses |
| Gőzölési tartomány | Nincs |
| Grill teljesítmény (W) | 1400 W |
| Hőmérséklet tartomány (°C) | 50-270°C |
| Hozzátartozó kiegészítők | teleszkópos sütősín (részlegesen kihúzható),rács (1 db),1 db zománcozott tepsi (20 mm),1 db zománcozott mély tepsi (40 mm) |
| Kijelző típusa | LED |
| Nettó tömeg | 31,75 |
| Platform | Nem |
| Sütési funkciók száma | 8 |
| Sütőtér (1) nettó űrtartalom (L) | 78 |
| Sütőterek száma | 1 |
| Szintek száma | 5 |
| Termék gyártója | Evido |
| Termék kategória | 60 cm széles, 60 cm magas |
| Termékadatlap | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2056795/fiches?language=HU |
| Tisztító rendszer | gőztisztítás |
| Vezérlőpanel típusa | vezérlőgombok (2 db) |
| Világítás típusa | Halogén |
| Víztartály | Nincs |
| Zsanér pozíciója | lefelé nyíló |
Hasonló termékek
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

