SMEG SOKKOLÓ HŰTŐ, Linea design, 45 cm, TFT, mélyfekete üveg
Ár:
1.905.990 Ft
1.547.210 Ft
(1.218.276 Ft + ÁFA)
Kedvezmény:
19%
| Egységár: | 1.547.210,00 Ft/ |
| Gyártó: | Smeg |
| Vonalkód: | 8017709341916 |
| Várható szállítás: | 2026. június 18. |
| Elérhetőség: | Rendelhető, nincs raktáron |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
Leírás és Paraméterek
| Automatikus programok | 8 |
| Belső tér anyaga | Rozsdamentes acél |
| Bruttó tömeg | 45 |
| Cikk hossza (cm) | 57,4 |
| Cikk magassága (cm) | 45,8 |
| Cikk szélessége (cm) | 54,7 |
| Design család | Linea |
| Elektromos teljesítmény (W) | 270 W |
| Funkciók/programok | 6 melegítő + 5 hideg |
| Hőmérséklet tartomány (°C) | -28-75°C |
| Hozzátartozó kiegészítők | rács (1 db),maghőmérő,palacktartó rács,mikroszálas kendő |
| Kijelző színe | színes TFT |
| Nettó tömeg | 39,5 |
| Speciális terméktulajdonság | Autoclean,Multi-step,Vitality system |
| Szintek száma | 3 |
| Termék gyártója | Smeg |
| Termék kategória | 60 cm széles, 45 cm magas |
| Vezérlés típusa | érintőszenzor |
| Világítás típusa | LED |
| Zsanér pozíciója | lefelé nyíló |
Paraméterek
| Automatikus programok | 8 |
| Belső tér anyaga | Rozsdamentes acél |
| Bruttó tömeg | 45 |
| Cikk hossza (cm) | 57,4 |
| Cikk magassága (cm) | 45,8 |
| Cikk szélessége (cm) | 54,7 |
| Design család | Linea |
| Elektromos teljesítmény (W) | 270 W |
| Funkciók/programok | 6 melegítő + 5 hideg |
| Hőmérséklet tartomány (°C) | -28-75°C |
| Hozzátartozó kiegészítők | rács (1 db),maghőmérő,palacktartó rács,mikroszálas kendő |
| Kijelző színe | színes TFT |
| Nettó tömeg | 39,5 |
| Speciális terméktulajdonság | Autoclean,Multi-step,Vitality system |
| Szintek száma | 3 |
| Termék gyártója | Smeg |
| Termék kategória | 60 cm széles, 45 cm magas |
| Vezérlés típusa | érintőszenzor |
| Világítás típusa | LED |
| Zsanér pozíciója | lefelé nyíló |
Hasonló termékek
1.514.500 Ft
1.132.890 Ft
25%
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

