SMEG PIROLITIKUS HŐLÉGKEVERÉSES SÜTŐ, Cortina design, 60 cm, analóg, antracit
Ár:
703.990 Ft
571.426 Ft
(449.942 Ft + ÁFA)
Kedvezmény:
19%
| Egységár: | 571.426,00 Ft/ |
| Gyártó: | Smeg |
| Vonalkód: | 8017709351434 |
| Várható szállítás: | 2026. június 18. |
| Elérhetőség: | Rendelhető, nincs raktáron |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
Leírás és Paraméterek
| Ajtó csillapító rendszer | Soft Close |
| Ajtóüvegek száma | 4 |
| Belső tér anyaga | Ever Clean zománc |
| Bruttó tömeg | 47 |
| Cikk hossza (cm) | 54,8 |
| Cikk magassága (cm) | 59,2 |
| Cikk szélessége (cm) | 59,7 |
| Design család | Cortina |
| Elektromos teljesítmény (W) | 3000 W |
| Energiacímke | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2402474/labels?format=PDF |
| EPREL azonosító | 2402474 |
| Fő sütőtér típusa | Hőlégkeveréses |
| Gőzölési tartomány | Nincs |
| Grill teljesítmény (W) | 1700, 2700 W |
| Hőmérséklet tartomány (°C) | 50-260°C |
| Hozzátartozó kiegészítők | teleszkópos sütősín (teljesen kihúzható),pizzakő,rács (1 db),1 db zománcozott mély tepsi (40 mm) |
| Kijelző típusa | Analóg |
| Nettó tömeg | 42,6 |
| Platform | Nem |
| Sütési funkciók száma | 9 |
| Sütőtér (1) nettó űrtartalom (L) | 65 |
| Sütőterek száma | 1 |
| Szintek száma | 5 |
| Termék gyártója | Smeg |
| Termék kategória | 60 cm széles, 60 cm magas |
| Termékadatlap | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2402474/fiches?language=HU |
| Tisztító rendszer | pirolitikus |
| Vezérlőpanel típusa | vezérlőgombok (2 db) |
| Világítás típusa | Halogén |
| Víztartály | Nincs |
| Zsanér pozíciója | lefelé nyíló |
Paraméterek
| Ajtó csillapító rendszer | Soft Close |
| Ajtóüvegek száma | 4 |
| Belső tér anyaga | Ever Clean zománc |
| Bruttó tömeg | 47 |
| Cikk hossza (cm) | 54,8 |
| Cikk magassága (cm) | 59,2 |
| Cikk szélessége (cm) | 59,7 |
| Design család | Cortina |
| Elektromos teljesítmény (W) | 3000 W |
| Energiacímke | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2402474/labels?format=PDF |
| EPREL azonosító | 2402474 |
| Fő sütőtér típusa | Hőlégkeveréses |
| Gőzölési tartomány | Nincs |
| Grill teljesítmény (W) | 1700, 2700 W |
| Hőmérséklet tartomány (°C) | 50-260°C |
| Hozzátartozó kiegészítők | teleszkópos sütősín (teljesen kihúzható),pizzakő,rács (1 db),1 db zománcozott mély tepsi (40 mm) |
| Kijelző típusa | Analóg |
| Nettó tömeg | 42,6 |
| Platform | Nem |
| Sütési funkciók száma | 9 |
| Sütőtér (1) nettó űrtartalom (L) | 65 |
| Sütőterek száma | 1 |
| Szintek száma | 5 |
| Termék gyártója | Smeg |
| Termék kategória | 60 cm széles, 60 cm magas |
| Termékadatlap | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2402474/fiches?language=HU |
| Tisztító rendszer | pirolitikus |
| Vezérlőpanel típusa | vezérlőgombok (2 db) |
| Világítás típusa | Halogén |
| Víztartály | Nincs |
| Zsanér pozíciója | lefelé nyíló |
Hasonló termékek
563.990 Ft
457.774 Ft
19%
563.990 Ft
457.774 Ft
19%
560.990 Ft
455.339 Ft
19%
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

