SMEG ŐRLŐVEL KOMBINÁLT ESPRESSO KÁVÉFŐZŐ, retro, fekete
Ár:
361.990 Ft
304.539 Ft
(239.794 Ft + ÁFA)
Kedvezmény:
16%
| Egységár: | 304.539,00 Ft/ |
| Gyártó: | Smeg |
| Vonalkód: | 8017709329846 |
| Várható szállítás: | 2026. június 01. |
| Elérhetőség: | Rendelhető, nincs raktáron |
| Szállítási díj: | 6.500 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Állítható kávéhőmérséklet | Igen, 4 fokozat |
| Állítható kávéhossz | Van |
| Állítható vízkeménység fokozatok | 4 |
| Beépített daráló | Igen (max. 250 g kávébab) |
| Bruttó tömeg | 17,2 |
| Cikk hossza (cm) | 43 |
| Cikk magassága (cm) | 44,3 |
| Cikk szélessége (cm) | 33,4 |
| Design család | 50-es évek retro |
| Edény űrtartalom (L) | 2,4 |
| Elektromos teljesítmény (W) | 1650 W |
| Extra termék kategória | Pepita termék kategória |
| Forró víz funkció | Van |
| Funkciók/programok | 2 kávé + forró víz + gőz |
| Fűtési rendszer | Dupla termoblokk |
| Gőz intenzitása | Igen (2 intenzitás) |
| Kávéfőző típusa | Darálós karos espresso |
| Nettó tömeg | 127,5 |
| Speciális terméktulajdonság | Csészemelegítő,Nyomásjelző manométer |
| Szivattyú nyomás | kávéfőzés 20 bar, gőzölés 15 bar |
| Termék gyártója | Smeg |
| Termék kategória | Kávé |
Paraméterek
| Állítható kávéhőmérséklet | Igen, 4 fokozat |
| Állítható kávéhossz | Van |
| Állítható vízkeménység fokozatok | 4 |
| Beépített daráló | Igen (max. 250 g kávébab) |
| Bruttó tömeg | 17,2 |
| Cikk hossza (cm) | 43 |
| Cikk magassága (cm) | 44,3 |
| Cikk szélessége (cm) | 33,4 |
| Design család | 50-es évek retro |
| Edény űrtartalom (L) | 2,4 |
| Elektromos teljesítmény (W) | 1650 W |
| Extra termék kategória | Pepita termék kategória |
| Forró víz funkció | Van |
| Funkciók/programok | 2 kávé + forró víz + gőz |
| Fűtési rendszer | Dupla termoblokk |
| Gőz intenzitása | Igen (2 intenzitás) |
| Kávéfőző típusa | Darálós karos espresso |
| Nettó tömeg | 127,5 |
| Speciális terméktulajdonság | Csészemelegítő,Nyomásjelző manométer |
| Szivattyú nyomás | kávéfőzés 20 bar, gőzölés 15 bar |
| Termék gyártója | Smeg |
| Termék kategória | Kávé |
Hasonló termékek
315.990 Ft
265.830 Ft
16%
315.990 Ft
265.830 Ft
16%
315.990 Ft
265.830 Ft
16%
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

