SMEG MINI BAR, retro, 40,4x74 cm, bal oldali pántok, bézs
Ár:
578.990 Ft
(455.898 Ft + ÁFA)
| Egységár: | 578.990,00 Ft/ |
| Gyártó: | Smeg |
| Vonalkód: | 8017709297060 |
| Várható szállítás: | 2026. június 18. |
| Elérhetőség: | Rendelhető, nincs raktáron |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
Leírás és Paraméterek
| Beépítés típusa | szabadonálló |
| Bruttó tömeg | 3,2 |
| Cikk hossza (cm) | 50 |
| Cikk magassága (cm) | 72,5 |
| Cikk szélessége (cm) | 40,4 |
| Design család | 50-es évek retro |
| Elektromos teljesítmény (W) | 60 W |
| Energiacímke | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/309618/labels?format=PDF |
| Energiaosztály (2021-től) | D |
| EPREL azonosító | 309618 |
| Nettó tömeg | 2,6 |
| Névleges szélesség (cm) | 60 cm |
| Termék gyártója | Smeg |
| Termék kategória | Minibar hűtő |
| Termékadatlap | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/309618/fiches?language=HU |
| Zajszint (dB) | 40 |
| Zsanér pozíciója | balra nyíló |
Paraméterek
| Beépítés típusa | szabadonálló |
| Bruttó tömeg | 3,2 |
| Cikk hossza (cm) | 50 |
| Cikk magassága (cm) | 72,5 |
| Cikk szélessége (cm) | 40,4 |
| Design család | 50-es évek retro |
| Elektromos teljesítmény (W) | 60 W |
| Energiacímke | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/309618/labels?format=PDF |
| Energiaosztály (2021-től) | D |
| EPREL azonosító | 309618 |
| Nettó tömeg | 2,6 |
| Névleges szélesség (cm) | 60 cm |
| Termék gyártója | Smeg |
| Termék kategória | Minibar hűtő |
| Termékadatlap | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/309618/fiches?language=HU |
| Zajszint (dB) | 40 |
| Zsanér pozíciója | balra nyíló |
Hasonló termékek
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

