SMEG MELEGÍTŐ FIÓK, Linea design, újramelegítés, 15 cm, mélyfekete üveg
Ár:
340.990 Ft
(268.496 Ft + ÁFA)
| Egységár: | 340.990,00 Ft/ |
| Gyártó: | Smeg |
| Vonalkód: | 8017709328078 |
| Várható szállítás: | 2026. június 18. |
| Elérhetőség: | Rendelhető, nincs raktáron |
| Szállítási díj: | 6.500 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Ajtónyitás típusa | Push-pull rendszerrel |
| Bruttó tömeg | 17 |
| Cikk hossza (cm) | 53,8 |
| Cikk magassága (cm) | 13,5 |
| Cikk szélessége (cm) | 59,7 |
| Design család | Linea |
| Elektromos teljesítmény (W) | 400 W |
| Funkciók/programok | Leolvasztás + melegentartás + melegítés |
| Hozzátartozó kiegészítők | Szilikon csúszásgátló betét |
| Nettó tömeg | 15 |
| Terhelhetőség | 15 kg |
| Termék gyártója | Smeg |
| Termék kategória | Melegítő fiók |
| Vezérlés típusa | vezérlőgomb (1 db) |
Paraméterek
| Ajtónyitás típusa | Push-pull rendszerrel |
| Bruttó tömeg | 17 |
| Cikk hossza (cm) | 53,8 |
| Cikk magassága (cm) | 13,5 |
| Cikk szélessége (cm) | 59,7 |
| Design család | Linea |
| Elektromos teljesítmény (W) | 400 W |
| Funkciók/programok | Leolvasztás + melegentartás + melegítés |
| Hozzátartozó kiegészítők | Szilikon csúszásgátló betét |
| Nettó tömeg | 15 |
| Terhelhetőség | 15 kg |
| Termék gyártója | Smeg |
| Termék kategória | Melegítő fiók |
| Vezérlés típusa | vezérlőgomb (1 db) |
Hasonló termékek
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

