SMEG MELEGÍTŐ FIÓK, Classic design, 15 cm, matt fekete
Ár:
373.990 Ft
(294.480 Ft + ÁFA)
| Egységár: | 373.990,00 Ft/ |
| Gyártó: | Smeg |
| Vonalkód: | 8017709269036 |
| Várható szállítás: | 2026. június 18. |
| Elérhetőség: | Rendelhető, nincs raktáron |
| Szállítási díj: | 6.500 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Ajtónyitás típusa | Push-pull rendszerrel |
| Bruttó tömeg | 16,5 |
| Cikk hossza (cm) | 53,8 |
| Cikk magassága (cm) | 13,5 |
| Cikk szélessége (cm) | 59,7 |
| Design család | Classica |
| Elektromos teljesítmény (W) | 400 W |
| Funkciók/programok | Leolvasztás + melegentartás + melegítés |
| Hozzátartozó kiegészítők | Szilikon csúszásgátló betét |
| Nettó tömeg | 1,47 |
| Terhelhetőség | 15 kg |
| Termék gyártója | Smeg |
| Termék kategória | Melegítő fiók |
| Vezérlés típusa | vezérlőgomb (1 db) |
Paraméterek
| Ajtónyitás típusa | Push-pull rendszerrel |
| Bruttó tömeg | 16,5 |
| Cikk hossza (cm) | 53,8 |
| Cikk magassága (cm) | 13,5 |
| Cikk szélessége (cm) | 59,7 |
| Design család | Classica |
| Elektromos teljesítmény (W) | 400 W |
| Funkciók/programok | Leolvasztás + melegentartás + melegítés |
| Hozzátartozó kiegészítők | Szilikon csúszásgátló betét |
| Nettó tömeg | 1,47 |
| Terhelhetőség | 15 kg |
| Termék gyártója | Smeg |
| Termék kategória | Melegítő fiók |
| Vezérlés típusa | vezérlőgomb (1 db) |
Hasonló termékek
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

