SMEG KOMPAKT MIKROHULLÁMÚ SÜTŐ, Classica design, Galileo, 45 cm, CS LCD, inox
Ár:
593.990 Ft
499.767 Ft
(393.517 Ft + ÁFA)
Kedvezmény:
16%
| Egységár: | 499.767,00 Ft/ |
| Gyártó: | Smeg |
| Vonalkód: | 8017709299804 |
| Várható szállítás: | 2026. június 18. |
| Elérhetőség: | Rendelhető, nincs raktáron |
| Szállítási díj: | 6.500 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Ajtó csillapító rendszer | nincs |
| Ajtóüvegek száma | 3 |
| Belső tér anyaga | Ever Clean zománc |
| Bruttó tömeg | 34,9 |
| Cikk hossza (cm) | 54,8 |
| Cikk magassága (cm) | 45,4 |
| Cikk szélessége (cm) | 59,7 |
| Design család | Classica |
| Elektromos teljesítmény (W) | 3000 W |
| Extra termék kategória | Pepita termék kategória,Mikrohullámú sütők |
| Fő sütőtér típusa | Mikro + grill |
| Gőzölési tartomány | Nincs |
| Grill teljesítmény (W) | 1500 W |
| Hőmérséklet tartomány (°C) | 30-250°C |
| Hozzátartozó kiegészítők | rács (1 db) |
| Kijelző típusa | LCD CompactScreen |
| Mikrohullám teljesítmény (W) | 800 |
| Nettó tömeg | 31,4 |
| Platform | Galileo Mikro + grill |
| Sütési funkciók száma | 4 |
| Sütőtér (1) nettó űrtartalom (L) | 40 |
| Sütőterek száma | 1 |
| Szintek száma | 2 |
| Termék gyártója | Smeg |
| Termék kategória | 60 cm széles, 45 cm magas |
| Tisztító rendszer | nincs |
| Vezérlőpanel típusa | vezérlőgombok (2 db) |
| Világítás típusa | Halogén |
| Víztartály | Nincs |
| Zsanér pozíciója | lefelé nyíló |
Paraméterek
| Ajtó csillapító rendszer | nincs |
| Ajtóüvegek száma | 3 |
| Belső tér anyaga | Ever Clean zománc |
| Bruttó tömeg | 34,9 |
| Cikk hossza (cm) | 54,8 |
| Cikk magassága (cm) | 45,4 |
| Cikk szélessége (cm) | 59,7 |
| Design család | Classica |
| Elektromos teljesítmény (W) | 3000 W |
| Extra termék kategória | Pepita termék kategória,Mikrohullámú sütők |
| Fő sütőtér típusa | Mikro + grill |
| Gőzölési tartomány | Nincs |
| Grill teljesítmény (W) | 1500 W |
| Hőmérséklet tartomány (°C) | 30-250°C |
| Hozzátartozó kiegészítők | rács (1 db) |
| Kijelző típusa | LCD CompactScreen |
| Mikrohullám teljesítmény (W) | 800 |
| Nettó tömeg | 31,4 |
| Platform | Galileo Mikro + grill |
| Sütési funkciók száma | 4 |
| Sütőtér (1) nettó űrtartalom (L) | 40 |
| Sütőterek száma | 1 |
| Szintek száma | 2 |
| Termék gyártója | Smeg |
| Termék kategória | 60 cm széles, 45 cm magas |
| Tisztító rendszer | nincs |
| Vezérlőpanel típusa | vezérlőgombok (2 db) |
| Világítás típusa | Halogén |
| Víztartály | Nincs |
| Zsanér pozíciója | lefelé nyíló |
Hasonló termékek
501.990 Ft
422.349 Ft
16%
495.990 Ft
402.572 Ft
19%
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

