SMEG KOMBINÁLT HŰTŐ ÉS FAGYASZTÓ, retro, 60,1x196,8 cm, ezüst
Ár:
1.051.990 Ft
916.415 Ft
(721.587 Ft + ÁFA)
Kedvezmény:
13%
| Egységár: | 916.415,00 Ft/ |
| Gyártó: | Smeg |
| Vonalkód: | 8017709298098 |
| Várható szállítás: | 2026. június 18. |
| Elérhetőség: | Rendelhető, nincs raktáron |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
Leírás és Paraméterek
| Beépítés típusa | szabadonálló |
| Bruttó tömeg | 117 |
| Cikk hossza (cm) | 72,8 |
| Cikk magassága (cm) | 196,8 |
| Cikk szélessége (cm) | 60,1 |
| Design család | 50-es évek retro |
| Elektromos teljesítmény (W) | 127 W |
| Energiacímke | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/307148/labels?format=PDF |
| Energiaosztály (2021-től) | D |
| EPREL azonosító | 307148 |
| Nettó tömeg | 103,4 |
| Névleges szélesség (cm) | 60 cm |
| Speciális terméktulajdonság | LED kijelző,Belső kijelző (felül),MultiFlow,Gyorsfagyasztó rekesz,Life Plus rekesz |
| Termék gyártója | Smeg |
| Termék kategória | Hűtő és fagyasztó |
| Termékadatlap | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/307148/fiches?language=HU |
| Zajszint (dB) | 37 |
| Zsanér pozíciója | balra nyíló |
Paraméterek
| Beépítés típusa | szabadonálló |
| Bruttó tömeg | 117 |
| Cikk hossza (cm) | 72,8 |
| Cikk magassága (cm) | 196,8 |
| Cikk szélessége (cm) | 60,1 |
| Design család | 50-es évek retro |
| Elektromos teljesítmény (W) | 127 W |
| Energiacímke | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/307148/labels?format=PDF |
| Energiaosztály (2021-től) | D |
| EPREL azonosító | 307148 |
| Nettó tömeg | 103,4 |
| Névleges szélesség (cm) | 60 cm |
| Speciális terméktulajdonság | LED kijelző,Belső kijelző (felül),MultiFlow,Gyorsfagyasztó rekesz,Life Plus rekesz |
| Termék gyártója | Smeg |
| Termék kategória | Hűtő és fagyasztó |
| Termékadatlap | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/307148/fiches?language=HU |
| Zajszint (dB) | 37 |
| Zsanér pozíciója | balra nyíló |
Hasonló termékek
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

