SMEG KOMBINÁLT GŐZSÜTŐ, Classica design, Galileo, 60 cm, ES LCD, inox
Ár:
802.990 Ft
651.794 Ft
(513.224 Ft + ÁFA)
Kedvezmény:
19%
| Egységár: | 651.794,00 Ft/ |
| Gyártó: | Smeg |
| Vonalkód: | 8017709293635 |
| Várható szállítás: | 2026. június 18. |
| Elérhetőség: | Rendelhető, nincs raktáron |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
Leírás és Paraméterek
| Ajtó csillapító rendszer | Soft Close és Soft Open |
| Ajtóüvegek száma | 3 |
| Belső tér anyaga | Ever Clean zománc |
| Bruttó tömeg | 42,5 |
| Cikk hossza (cm) | 54,8 |
| Cikk magassága (cm) | 59,2 |
| Cikk szélessége (cm) | 59,7 |
| Design család | Classica |
| Elektromos teljesítmény (W) | 3000 W |
| Energiacímke | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1347329/labels?format=PDF |
| EPREL azonosító | 1347329 |
| Fő sütőtér típusa | Hőlégkeverés + gőz |
| Gőzölési tartomány | 20 - 100% |
| Grill teljesítmény (W) | 1750 W |
| Hőmérséklet tartomány (°C) | 25-250°C |
| Hozzátartozó kiegészítők | egypontos maghőmérő,rács (1 db),1 db rozsdamentes acél tepsi (20 mm),1 db rozsdamentes acél mély tepsi (40 mm),1 db zománcozott mély tepsi (50 mm) |
| Kijelző típusa | LCD EvoScreen |
| Nettó tömeg | 38,6 |
| Platform | Galileo Steam100 |
| Sütési funkciók száma | 12 |
| Sütőtér (1) nettó űrtartalom (L) | 67 |
| Sütőterek száma | 1 |
| Szintek száma | 5 |
| Termék gyártója | Smeg |
| Termék kategória | 60 cm széles, 60 cm magas |
| Termékadatlap | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1347329/fiches?language=HU |
| Tisztító rendszer | gőztisztítás |
| Vezérlőpanel típusa | vezérlőgombok (2 db) |
| Világítás típusa | Halogén |
| Víztartály | Manuális 0,8 l |
| Zsanér pozíciója | lefelé nyíló |
Paraméterek
| Ajtó csillapító rendszer | Soft Close és Soft Open |
| Ajtóüvegek száma | 3 |
| Belső tér anyaga | Ever Clean zománc |
| Bruttó tömeg | 42,5 |
| Cikk hossza (cm) | 54,8 |
| Cikk magassága (cm) | 59,2 |
| Cikk szélessége (cm) | 59,7 |
| Design család | Classica |
| Elektromos teljesítmény (W) | 3000 W |
| Energiacímke | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1347329/labels?format=PDF |
| EPREL azonosító | 1347329 |
| Fő sütőtér típusa | Hőlégkeverés + gőz |
| Gőzölési tartomány | 20 - 100% |
| Grill teljesítmény (W) | 1750 W |
| Hőmérséklet tartomány (°C) | 25-250°C |
| Hozzátartozó kiegészítők | egypontos maghőmérő,rács (1 db),1 db rozsdamentes acél tepsi (20 mm),1 db rozsdamentes acél mély tepsi (40 mm),1 db zománcozott mély tepsi (50 mm) |
| Kijelző típusa | LCD EvoScreen |
| Nettó tömeg | 38,6 |
| Platform | Galileo Steam100 |
| Sütési funkciók száma | 12 |
| Sütőtér (1) nettó űrtartalom (L) | 67 |
| Sütőterek száma | 1 |
| Szintek száma | 5 |
| Termék gyártója | Smeg |
| Termék kategória | 60 cm széles, 60 cm magas |
| Termékadatlap | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1347329/fiches?language=HU |
| Tisztító rendszer | gőztisztítás |
| Vezérlőpanel típusa | vezérlőgombok (2 db) |
| Világítás típusa | Halogén |
| Víztartály | Manuális 0,8 l |
| Zsanér pozíciója | lefelé nyíló |
Hasonló termékek
629.990 Ft
511.353 Ft
19%
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

