SMEG INDUKCIÓS FŐZŐLAP, Universal design, 75 cm, 4 főzőzóna, fekete
Ár:
270.990 Ft
219.917 Ft
(173.163 Ft + ÁFA)
Kedvezmény:
19%
| Egységár: | 219.917,00 Ft/ |
| Gyártó: | Smeg |
| Vonalkód: | 8017709291662 |
| Várható szállítás: | 2026. június 01. |
| Elérhetőség: | Rendelhető, nincs raktáron |
| Szállítási díj: | 6.500 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Bruttó tömeg | 16,1 |
| Cikk hossza (cm) | 51 |
| Cikk magassága (cm) | 5,6 |
| Cikk szélessége (cm) | 75 |
| Design család | Universale |
| Edénytartó állvány | nincs |
| Elektromos teljesítmény (W) | 7200 W |
| Főzőlap booster zónák | 4 |
| Főzőlap típusa | indukciós |
| Híd funkció (bridge) | nincs |
| Kijelző színe | piros LED |
| Nettó tömeg | 13,8 |
| Speciális terméktulajdonság | edényfelismerés |
| Teljesítmény felvétel korlátozása | 1000-7200 W több fokozatban |
| Termék gyártója | Smeg |
| Vezérlés típusa | Digi Touch érintőszenzor |
| WOK égő | Nincs |
Paraméterek
| Bruttó tömeg | 16,1 |
| Cikk hossza (cm) | 51 |
| Cikk magassága (cm) | 5,6 |
| Cikk szélessége (cm) | 75 |
| Design család | Universale |
| Edénytartó állvány | nincs |
| Elektromos teljesítmény (W) | 7200 W |
| Főzőlap booster zónák | 4 |
| Főzőlap típusa | indukciós |
| Híd funkció (bridge) | nincs |
| Kijelző színe | piros LED |
| Nettó tömeg | 13,8 |
| Speciális terméktulajdonság | edényfelismerés |
| Teljesítmény felvétel korlátozása | 1000-7200 W több fokozatban |
| Termék gyártója | Smeg |
| Vezérlés típusa | Digi Touch érintőszenzor |
| WOK égő | Nincs |
Hasonló termékek
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

