SMEG HŐLÉGKEVERÉSES SÜTŐ, Classica design, 60 cm, CS LCD, matt fekete
Ár:
469.990 Ft
381.465 Ft
(300.366 Ft + ÁFA)
Kedvezmény:
19%
| Egységár: | 381.465,00 Ft/ |
| Gyártó: | Smeg |
| Vonalkód: | 8017709329297 |
| Várható szállítás: | 2026. június 18. |
| Elérhetőség: | Rendelhető, nincs raktáron |
| Szállítási díj: | 6.500 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Ajtó csillapító rendszer | nincs |
| Ajtóüvegek száma | 3 |
| Belső tér anyaga | Ever Clean zománc |
| Bruttó tömeg | 37,1 |
| Cikk hossza (cm) | 54,8 |
| Cikk magassága (cm) | 59,2 |
| Cikk szélessége (cm) | 59,7 |
| Design család | Classica |
| Elektromos teljesítmény (W) | 3000 W |
| Energiacímke | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1641878/labels?format=PDF |
| EPREL azonosító | 1641878 |
| Fő sütőtér típusa | Hőlégkeveréses |
| Gőzölési tartomány | Nincs |
| Grill teljesítmény (W) | 1800 W |
| Hőmérséklet tartomány (°C) | 30-280°C |
| Hozzátartozó kiegészítők | rács (1 db),1 db zománcozott mély tepsi (40 mm) |
| Kijelző típusa | LCD CompactScreen |
| Nettó tömeg | 33,2 |
| Platform | Nem |
| Sütési funkciók száma | 10 |
| Sütőtér (1) nettó űrtartalom (L) | 70 |
| Sütőterek száma | 1 |
| Szintek száma | 5 |
| Termék gyártója | Smeg |
| Termék kategória | 60 cm széles, 60 cm magas |
| Termékadatlap | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1641878/fiches?language=HU |
| Tisztító rendszer | gőztisztítás |
| Vezérlőpanel típusa | vezérlőgombok (2 db) |
| Világítás típusa | Halogén |
| Víztartály | Nincs |
| Zsanér pozíciója | lefelé nyíló |
Paraméterek
| Ajtó csillapító rendszer | nincs |
| Ajtóüvegek száma | 3 |
| Belső tér anyaga | Ever Clean zománc |
| Bruttó tömeg | 37,1 |
| Cikk hossza (cm) | 54,8 |
| Cikk magassága (cm) | 59,2 |
| Cikk szélessége (cm) | 59,7 |
| Design család | Classica |
| Elektromos teljesítmény (W) | 3000 W |
| Energiacímke | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1641878/labels?format=PDF |
| EPREL azonosító | 1641878 |
| Fő sütőtér típusa | Hőlégkeveréses |
| Gőzölési tartomány | Nincs |
| Grill teljesítmény (W) | 1800 W |
| Hőmérséklet tartomány (°C) | 30-280°C |
| Hozzátartozó kiegészítők | rács (1 db),1 db zománcozott mély tepsi (40 mm) |
| Kijelző típusa | LCD CompactScreen |
| Nettó tömeg | 33,2 |
| Platform | Nem |
| Sütési funkciók száma | 10 |
| Sütőtér (1) nettó űrtartalom (L) | 70 |
| Sütőterek száma | 1 |
| Szintek száma | 5 |
| Termék gyártója | Smeg |
| Termék kategória | 60 cm széles, 60 cm magas |
| Termékadatlap | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1641878/fiches?language=HU |
| Tisztító rendszer | gőztisztítás |
| Vezérlőpanel típusa | vezérlőgombok (2 db) |
| Világítás típusa | Halogén |
| Víztartály | Nincs |
| Zsanér pozíciója | lefelé nyíló |
Hasonló termékek
373.990 Ft
314.636 Ft
16%
373.990 Ft
314.636 Ft
16%
373.990 Ft
314.636 Ft
16%
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

