SMEG HAPPY BAR, retro, 54,5x98 cm, bal oldali pántok, bézs
Ár:
646.990 Ft
(509.441 Ft + ÁFA)
| Egységár: | 646.990,00 Ft/ |
| Gyártó: | Smeg |
| Vonalkód: | 8017709342555 |
| Várható szállítás: | 2026. június 18. |
| Elérhetőség: | Rendelhető, nincs raktáron |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
Leírás és Paraméterek
| Beépítés típusa | szabadonálló |
| Bruttó tömeg | 5,2 |
| Cikk hossza (cm) | 65,9 |
| Cikk magassága (cm) | 97 |
| Cikk szélessége (cm) | 54,5 |
| Design család | 50-es évek retro |
| Elektromos teljesítmény (W) | 50 W |
| Energiacímke | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1996993/labels?format=PDF |
| Energiaosztály (2021-től) | D |
| EPREL azonosító | 1996993 |
| Nettó tömeg | 4,3 |
| Névleges szélesség (cm) | 60 cm |
| Speciális terméktulajdonság | Palacktartó |
| Termék gyártója | Smeg |
| Termék kategória | Minibar hűtő |
| Termékadatlap | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1996993/fiches?language=HU |
| Zajszint (dB) | 35 |
| Zsanér pozíciója | balra nyíló |
Paraméterek
| Beépítés típusa | szabadonálló |
| Bruttó tömeg | 5,2 |
| Cikk hossza (cm) | 65,9 |
| Cikk magassága (cm) | 97 |
| Cikk szélessége (cm) | 54,5 |
| Design család | 50-es évek retro |
| Elektromos teljesítmény (W) | 50 W |
| Energiacímke | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1996993/labels?format=PDF |
| Energiaosztály (2021-től) | D |
| EPREL azonosító | 1996993 |
| Nettó tömeg | 4,3 |
| Névleges szélesség (cm) | 60 cm |
| Speciális terméktulajdonság | Palacktartó |
| Termék gyártója | Smeg |
| Termék kategória | Minibar hűtő |
| Termékadatlap | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1996993/fiches?language=HU |
| Zajszint (dB) | 35 |
| Zsanér pozíciója | balra nyíló |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

