SMEG ESPRESSO KÁVÉFŐZŐ, retro, D&G Blu Mediterraneo kollekció
Ár:
581.990 Ft
(458.260 Ft + ÁFA)
| Egységár: | 581.990,00 Ft/ |
| Gyártó: | Smeg |
| Vonalkód: | 8017709333171 |
| Várható szállítás: | 2026. június 18. |
| Elérhetőség: | Rendelhető, nincs raktáron |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
Leírás és Paraméterek
| Állítható kávéhőmérséklet | Igen, 3 fokozat |
| Állítható kávéhossz | Van |
| Állítható vízkeménység fokozatok | 3 |
| Beépített daráló | Nem |
| Bruttó tömeg | 6,7 |
| Cikk hossza (cm) | 32,9 |
| Cikk magassága (cm) | 33 |
| Cikk szélessége (cm) | 14,9 |
| Design család | Dolce & Gabbana |
| Edény űrtartalom (L) | 1,1 |
| Elektromos teljesítmény (W) | 1350 W |
| Forró víz funkció | Van |
| Funkciók/programok | 4 kávé + forró víz + gőz |
| Fűtési rendszer | Termoblokk |
| Gőz intenzitása | Igen (1 intenzitás) |
| Kávéfőző típusa | Karos espresso |
| Kollekció | Blu Mediterraneo |
| Nettó tömeg | 4,7 |
| Speciális terméktulajdonság | Csészemelegítő |
| Szivattyú nyomás | 15 bar |
| Termék gyártója | Smeg |
| Termék kategória | Kávé |
Paraméterek
| Állítható kávéhőmérséklet | Igen, 3 fokozat |
| Állítható kávéhossz | Van |
| Állítható vízkeménység fokozatok | 3 |
| Beépített daráló | Nem |
| Bruttó tömeg | 6,7 |
| Cikk hossza (cm) | 32,9 |
| Cikk magassága (cm) | 33 |
| Cikk szélessége (cm) | 14,9 |
| Design család | Dolce & Gabbana |
| Edény űrtartalom (L) | 1,1 |
| Elektromos teljesítmény (W) | 1350 W |
| Forró víz funkció | Van |
| Funkciók/programok | 4 kávé + forró víz + gőz |
| Fűtési rendszer | Termoblokk |
| Gőz intenzitása | Igen (1 intenzitás) |
| Kávéfőző típusa | Karos espresso |
| Kollekció | Blu Mediterraneo |
| Nettó tömeg | 4,7 |
| Speciális terméktulajdonság | Csészemelegítő |
| Szivattyú nyomás | 15 bar |
| Termék gyártója | Smeg |
| Termék kategória | Kávé |
Hasonló termékek
568.990 Ft
478.805 Ft
16%
568.990 Ft
478.805 Ft
16%
568.990 Ft
478.805 Ft
16%
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

