SMEG DUPLA HŐLÉGKEVERÉSES SÜTŐ, Classica design, 60x88 cm, LCD, inox
Ár:
1.124.990 Ft
(885.819 Ft + ÁFA)
| Egységár: | 1.124.990,00 Ft/ |
| Gyártó: | Smeg |
| Vonalkód: | 8017709214203 |
| Várható szállítás: | 2026. június 18. |
| Elérhetőség: | Rendelhető, nincs raktáron |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
Leírás és Paraméterek
| Ajtó csillapító rendszer | nincs |
| Ajtóüvegek száma | 3 |
| Automatikus programok | 20 |
| Belső tér anyaga | Ever Clean zománc |
| Bruttó tömeg | 63,6 |
| Cikk hossza (cm) | 57 |
| Cikk magassága (cm) | 88,4 |
| Cikk szélessége (cm) | 59,7 |
| Design család | Classica |
| Elektromos teljesítmény (W) | 5900 W |
| Energiacímke | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/56879/labels |
| EPREL azonosító | 56879 |
| Fő sütőtér típusa | Hőlégkeveréses |
| Gőzölési tartomány | Nincs |
| Grill teljesítmény (W) | 1700, 2700 W |
| Hőmérséklet tartomány (°C) | 50-270°C |
| Hozzátartozó kiegészítők | rács (2 db),2 db zománcozott mély tepsi (40 mm) |
| Kijelző típusa | LCD |
| Második sütőtér típusa | Statikus + grill |
| Nettó tömeg | 59,4 |
| Platform | Nem |
| Sütési funkciók száma | 9 |
| Sütőtér (1) nettó űrtartalom (L) | 70 |
| Sütőtér (2) nettó űrtartalom (L) | 35 |
| Sütőterek száma | 2 |
| Szintek száma | 2 |
| Termék gyártója | Smeg |
| Termék kategória | 60 cm széles, 88,5 cm magas |
| Termékadatlap | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/56879/fiches?language=HU |
| Tisztító rendszer | nincs |
| Vezérlőpanel típusa | vezérlőgombok (4 db) |
| Világítás típusa | Halogén |
| Víztartály | Nincs |
| Zsanér pozíciója | lefelé nyíló |
Paraméterek
| Ajtó csillapító rendszer | nincs |
| Ajtóüvegek száma | 3 |
| Automatikus programok | 20 |
| Belső tér anyaga | Ever Clean zománc |
| Bruttó tömeg | 63,6 |
| Cikk hossza (cm) | 57 |
| Cikk magassága (cm) | 88,4 |
| Cikk szélessége (cm) | 59,7 |
| Design család | Classica |
| Elektromos teljesítmény (W) | 5900 W |
| Energiacímke | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/56879/labels |
| EPREL azonosító | 56879 |
| Fő sütőtér típusa | Hőlégkeveréses |
| Gőzölési tartomány | Nincs |
| Grill teljesítmény (W) | 1700, 2700 W |
| Hőmérséklet tartomány (°C) | 50-270°C |
| Hozzátartozó kiegészítők | rács (2 db),2 db zománcozott mély tepsi (40 mm) |
| Kijelző típusa | LCD |
| Második sütőtér típusa | Statikus + grill |
| Nettó tömeg | 59,4 |
| Platform | Nem |
| Sütési funkciók száma | 9 |
| Sütőtér (1) nettó űrtartalom (L) | 70 |
| Sütőtér (2) nettó űrtartalom (L) | 35 |
| Sütőterek száma | 2 |
| Szintek száma | 2 |
| Termék gyártója | Smeg |
| Termék kategória | 60 cm széles, 88,5 cm magas |
| Termékadatlap | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/56879/fiches?language=HU |
| Tisztító rendszer | nincs |
| Vezérlőpanel típusa | vezérlőgombok (4 db) |
| Világítás típusa | Halogén |
| Víztartály | Nincs |
| Zsanér pozíciója | lefelé nyíló |
Hasonló termékek
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

