SMEG BEÉPÍTHETŐ MIKROHULLÁMÚ SÜTŐ, Universal design, 25 liter, érintőszenzor, fekete üveg
Ár:
288.990 Ft
(227.551 Ft + ÁFA)
| Egységár: | 288.990,00 Ft/ |
| Gyártó: | Smeg |
| Vonalkód: | 8017709351472 |
| Várható szállítás: | 2026. június 18. |
| Elérhetőség: | Rendelhető, nincs raktáron |
| Szállítási díj: | 6.500 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Ajtó csillapító rendszer | nincs |
| Ajtóüvegek száma | 1 |
| Automatikus programok | 8 |
| Belső tér anyaga | Rozsdamentes acél |
| Bruttó tömeg | 21,76 |
| Cikk hossza (cm) | 40,1 |
| Cikk magassága (cm) | 38,8 |
| Cikk szélessége (cm) | 59,5 |
| Design család | Universale |
| Elektromos teljesítmény (W) | 1450 W |
| Extra termék kategória | Pepita termék kategória,Mikrohullámú sütők |
| Fő sütőtér típusa | Mikro + grill |
| Gőzölési tartomány | Nincs |
| Grill teljesítmény (W) | 1000 W |
| Hozzátartozó kiegészítők | forgótányér,rács (1 db) |
| Kijelző típusa | LED |
| Mikrohullám teljesítmény (W) | 900 |
| Nettó tömeg | 1,95 |
| Platform | Nem |
| Sütési funkciók száma | 6 |
| Sütőtér (1) nettó űrtartalom (L) | 25 |
| Sütőterek száma | 1 |
| Termék gyártója | Smeg |
| Termék kategória | 60 cm széles, 39 cm magas |
| Tisztító rendszer | nincs |
| Vezérlőpanel típusa | érintőszenzor |
| Világítás típusa | LED |
| Víztartály | Nincs |
| Zsanér pozíciója | balra nyíló |
Paraméterek
| Ajtó csillapító rendszer | nincs |
| Ajtóüvegek száma | 1 |
| Automatikus programok | 8 |
| Belső tér anyaga | Rozsdamentes acél |
| Bruttó tömeg | 21,76 |
| Cikk hossza (cm) | 40,1 |
| Cikk magassága (cm) | 38,8 |
| Cikk szélessége (cm) | 59,5 |
| Design család | Universale |
| Elektromos teljesítmény (W) | 1450 W |
| Extra termék kategória | Pepita termék kategória,Mikrohullámú sütők |
| Fő sütőtér típusa | Mikro + grill |
| Gőzölési tartomány | Nincs |
| Grill teljesítmény (W) | 1000 W |
| Hozzátartozó kiegészítők | forgótányér,rács (1 db) |
| Kijelző típusa | LED |
| Mikrohullám teljesítmény (W) | 900 |
| Nettó tömeg | 1,95 |
| Platform | Nem |
| Sütési funkciók száma | 6 |
| Sütőtér (1) nettó űrtartalom (L) | 25 |
| Sütőterek száma | 1 |
| Termék gyártója | Smeg |
| Termék kategória | 60 cm széles, 39 cm magas |
| Tisztító rendszer | nincs |
| Vezérlőpanel típusa | érintőszenzor |
| Világítás típusa | LED |
| Víztartály | Nincs |
| Zsanér pozíciója | balra nyíló |
Hasonló termékek
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

