SMEG BEÉPÍTHETŐ MIKROHULLÁMÚ SÜTŐ, Linea design, 20 liter, neptune szürke üveg
Ár:
265.990 Ft
223.755 Ft
(176.185 Ft + ÁFA)
Kedvezmény:
16%
| Egységár: | 223.755,00 Ft/ |
| Gyártó: | Smeg |
| Vonalkód: | 8017709325442 |
| Várható szállítás: | 2026. június 18. |
| Elérhetőség: | Rendelhető, nincs raktáron |
| Szállítási díj: | 6.500 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Ajtó csillapító rendszer | nincs |
| Ajtóüvegek száma | 2 |
| Automatikus programok | 3 |
| Belső tér anyaga | Rozsdamentes acél |
| Bruttó tömeg | 2,5 |
| Cikk hossza (cm) | 34 |
| Cikk magassága (cm) | 39 |
| Cikk szélessége (cm) | 59,5 |
| Design család | Linea |
| Elektromos teljesítmény (W) | 1300 W |
| Extra termék kategória | Pepita termék kategória,Mikrohullámú sütők |
| Fő sütőtér típusa | Mikro + grill |
| Gőzölési tartomány | Nincs |
| Grill teljesítmény (W) | 1000 W |
| Hozzátartozó kiegészítők | forgótányér,rács (1 db) |
| Kijelző típusa | TFT |
| Mikrohullám teljesítmény (W) | 800 |
| Nettó tömeg | 21 |
| Platform | Nem |
| Sütési funkciók száma | 5 |
| Sütőtér (1) nettó űrtartalom (L) | 20 |
| Sütőterek száma | 1 |
| Termék gyártója | Smeg |
| Termék kategória | 60 cm széles, 39 cm magas |
| Tisztító rendszer | nincs |
| Vezérlőpanel típusa | érintőszenzor |
| Világítás típusa | Izzólámpa |
| Víztartály | Nincs |
| Zsanér pozíciója | balra nyíló |
Paraméterek
| Ajtó csillapító rendszer | nincs |
| Ajtóüvegek száma | 2 |
| Automatikus programok | 3 |
| Belső tér anyaga | Rozsdamentes acél |
| Bruttó tömeg | 2,5 |
| Cikk hossza (cm) | 34 |
| Cikk magassága (cm) | 39 |
| Cikk szélessége (cm) | 59,5 |
| Design család | Linea |
| Elektromos teljesítmény (W) | 1300 W |
| Extra termék kategória | Pepita termék kategória,Mikrohullámú sütők |
| Fő sütőtér típusa | Mikro + grill |
| Gőzölési tartomány | Nincs |
| Grill teljesítmény (W) | 1000 W |
| Hozzátartozó kiegészítők | forgótányér,rács (1 db) |
| Kijelző típusa | TFT |
| Mikrohullám teljesítmény (W) | 800 |
| Nettó tömeg | 21 |
| Platform | Nem |
| Sütési funkciók száma | 5 |
| Sütőtér (1) nettó űrtartalom (L) | 20 |
| Sütőterek száma | 1 |
| Termék gyártója | Smeg |
| Termék kategória | 60 cm széles, 39 cm magas |
| Tisztító rendszer | nincs |
| Vezérlőpanel típusa | érintőszenzor |
| Világítás típusa | Izzólámpa |
| Víztartály | Nincs |
| Zsanér pozíciója | balra nyíló |
Hasonló termékek
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

