SMEG BEÉPÍTHETŐ HŰTŐ, 54x178 cm, fordítható ajtó, fehér
Ár:
535.990 Ft
(422.039 Ft + ÁFA)
| Egységár: | 535.990,00 Ft/ |
| Gyártó: | Smeg |
| Vonalkód: | 8017709323974 |
| Várható szállítás: | 2026. június 18. |
| Elérhetőség: | Rendelhető, nincs raktáron |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
Leírás és Paraméterek
| Beépítés típusa | beépíthető |
| Bruttó tömeg | 5,8 |
| Cikk hossza (cm) | 54,9 |
| Cikk magassága (cm) | 177,2 |
| Cikk szélessége (cm) | 54,6 |
| Design család | Universale |
| Elektromos teljesítmény (W) | 140 W |
| Energiacímke | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1619270/labels?format=PDF |
| Energiaosztály (2021-től) | E |
| EPREL azonosító | 1619270 |
| Nettó tömeg | 5,6 |
| Névleges szélesség (cm) | 60 cm |
| Speciális terméktulajdonság | 1 db jégkészítő,LED kijelző,Belső kijelző (hűtőtérben) |
| Termék gyártója | Smeg |
| Termék kategória | Hűtő |
| Termékadatlap | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1619270/fiches?language=HU |
| Zajszint (dB) | 34 |
| Zsanér pozíciója | jobbra nyíló (megfordítható) |
Paraméterek
| Beépítés típusa | beépíthető |
| Bruttó tömeg | 5,8 |
| Cikk hossza (cm) | 54,9 |
| Cikk magassága (cm) | 177,2 |
| Cikk szélessége (cm) | 54,6 |
| Design család | Universale |
| Elektromos teljesítmény (W) | 140 W |
| Energiacímke | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1619270/labels?format=PDF |
| Energiaosztály (2021-től) | E |
| EPREL azonosító | 1619270 |
| Nettó tömeg | 5,6 |
| Névleges szélesség (cm) | 60 cm |
| Speciális terméktulajdonság | 1 db jégkészítő,LED kijelző,Belső kijelző (hűtőtérben) |
| Termék gyártója | Smeg |
| Termék kategória | Hűtő |
| Termékadatlap | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1619270/fiches?language=HU |
| Zajszint (dB) | 34 |
| Zsanér pozíciója | jobbra nyíló (megfordítható) |
Hasonló termékek
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

