SMEG BEÉPÍTHETŐ FAGYASZTÓ, 178,3x55,6 cm, jobb oldali pántok, fehér
Ár:
838.990 Ft
681.019 Ft
(536.235 Ft + ÁFA)
Kedvezmény:
19%
| Egységár: | 681.019,00 Ft/ |
| Gyártó: | Smeg |
| Vonalkód: | 8017709348076 |
| Várható szállítás: | 2026. június 18. |
| Elérhetőség: | Rendelhető, nincs raktáron |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
Leírás és Paraméterek
| Beépítés típusa | beépíthető |
| Bruttó tömeg | 6,7 |
| Cikk hossza (cm) | 54,9 |
| Cikk magassága (cm) | 176,9 |
| Cikk szélessége (cm) | 55,7 |
| Design család | Universale |
| Elektromos teljesítmény (W) | 140 W |
| Energiacímke | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2046973/labels?format=PDF |
| Energiaosztály (2021-től) | D |
| EPREL azonosító | 2046973 |
| Nettó tömeg | 6,5 |
| Névleges szélesség (cm) | 60 cm |
| Speciális terméktulajdonság | 1 db jégkészítő,LCD Touch kijelző |
| Termék gyártója | Smeg |
| Termék kategória | Fagyasztó |
| Termékadatlap | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2046973/fiches?language=HU |
| Zajszint (dB) | 35 |
| Zsanér pozíciója | jobbra nyíló (megfordítható) |
Paraméterek
| Beépítés típusa | beépíthető |
| Bruttó tömeg | 6,7 |
| Cikk hossza (cm) | 54,9 |
| Cikk magassága (cm) | 176,9 |
| Cikk szélessége (cm) | 55,7 |
| Design család | Universale |
| Elektromos teljesítmény (W) | 140 W |
| Energiacímke | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2046973/labels?format=PDF |
| Energiaosztály (2021-től) | D |
| EPREL azonosító | 2046973 |
| Nettó tömeg | 6,5 |
| Névleges szélesség (cm) | 60 cm |
| Speciális terméktulajdonság | 1 db jégkészítő,LCD Touch kijelző |
| Termék gyártója | Smeg |
| Termék kategória | Fagyasztó |
| Termékadatlap | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2046973/fiches?language=HU |
| Zajszint (dB) | 35 |
| Zsanér pozíciója | jobbra nyíló (megfordítható) |
Hasonló termékek
696.990 Ft
565.743 Ft
19%
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

