Pando E-295/90 fehér üveg mennyezeti páraelszívó
Ár:
537.990 Ft
(423.614 Ft + ÁFA)
| Egységár: | 537.990,00 Ft/ |
| Pando E-295/90 fehér üveg mennyezeti páraelszívó | |
| Gyártó: | PANDO |
| Várható szállítás: | 2026. május 26. |
| Elérhetőség: | raktáron van, rövid szállítással |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
Leírás és Paraméterek
| Családnév - azonosító | E295 |
| Csatlakozócsonk (mm) | 150 |
| Energiaosztály | A |
| Extrák | 90cm, LAST TIME, AirLink, Motor elhelyezése: belső |
| Márka | PANDO |
| Maximum légszállítás (IEC) | 608 |
| Maximum zajszint (IEC) | 61 |
| Minimum légszállítás (IEC) | 313 |
| Minimum zajszint (IEC) | 47 |
| Motor | 1 |
| Szín/felület | Fehér üveg |
| Világítás | LED 4000K |
Paraméterek
| Családnév - azonosító | E295 |
| Csatlakozócsonk (mm) | 150 |
| Energiaosztály | A |
| Extrák | 90cm, LAST TIME, AirLink, Motor elhelyezése: belső |
| Márka | PANDO |
| Maximum légszállítás (IEC) | 608 |
| Maximum zajszint (IEC) | 61 |
| Minimum légszállítás (IEC) | 313 |
| Minimum zajszint (IEC) | 47 |
| Motor | 1 |
| Szín/felület | Fehér üveg |
| Világítás | LED 4000K |
Hasonló termékek
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

