Liebherr FKU 1800 ipari italhűtő, 85cm magas
| Gyártó: | Liebherr |
| Vonalkód: | 9005382149713 |
| Várható szállítás: | 2026. május 26. |
| Elérhetőség: | raktáron van, rövid szállítással |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
Leírás és Paraméterek
Liebherr FKU 1800 ipari italhűtő, 85cm magas
JELLEMZŐK
Energiatakarékos hűtőrendszer
A Liebherr hűtőrendszereinek kiváló minőségét a vállalat több évtizedes hűtőtechnológiai tapasztalata, valamint folyamatos kutatás-fejlesztési tevékenységei szavatolják. A Liebherr kizárólag prémium minőségű kompresszort, kondenzátort, párologtatót és egyéb hűtőkomponenst alkalmaz, így a Liebherr készülékek energiafogyasztása és üzemeltetési költségei jelentősen csökkennek.A Liebherr összes impulzus vásárlást támogató fagyasztóládája R600a vagy R290 hűtőközeget használ; a termékek kiemelkedő energiahatékonysága kedvezőbb CO2-kibocsátást eredményez és népszerűsíti a fenntarthatóság filozófiáját.
Pult alá beépíthető modellek
Számos Liebherr modell építhető be a munkapult alá. Ez esetben szellőző rácsot (legalább 200 cm2 felületen) kell kialakítani a pult hátsó felén, biztosítandó a készülék megfelelő légellátását és szellőzését. Ha a munkapulton nincs szellőzőrács, legalább 860 mm magas beépítési rést kell választani, ami lehetővé teszi a hő távozását elöl. A munkapult alá beépíthető modellek kompakt kialakítását különösen nagyra értékelik azok, akik szűk helyen dolgoznak.
Digitális hőmérséklet kijelző
A digitális hőmérő egész fokra kerekítve mutatja meg a hűtőszekrény belső hőmérsékletet. Az érték könnyedén leolvasható kívülről, így a felhasználó azonnal, az ajtó nyitása nélkül tájékozódhat.
Megfordítható ajtópántok (bal/jobb)
A Liebherr készülékeket a gyárból jobb oldali ajtózsanérozással szállítjuk. Az oldalsó forgópánt átcserélhető, így a készülék az egyéni igényekhez igazítható, optimálisan elhelyezhető.
TULAJDONSÁGOK
| Energiahatékonysági osztály | B |
|---|---|
| Energiafogyasztás évente | 204,40 kWh/a |
| Zaj-hangteljesítmény | 44 dB |
| Bruttó űrtartalom | 175 l |
| Hűtőközeg | R 600a |
| Hűtési rendszer | statikus |
| A leolvasztás folyamata | automatikus |
| Feszültség | 220-240 V ~ |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Teljesítményigény | 1,0 A |
| Hőmérsékletosztály * | K4 |
| Maximum környezeti hőmérséklet | 25 °C |
| A környezet átlagos légnedvessége | 60 % |
| Hasznos össztérfogat | 160 l |
| Vezérlés | Mechanikus vezérlés |
|---|---|
| Kezelés | rotacijski regulator |
| Hőmérsékleti tartomány | +2 °C-tól +10 °C-ig |
| Hőmérsékletkijelző | kívül digitális |
| Külső méretek (Ma./Szé./Mé.) | 85,0 / 60,0 / 60,0 cm |
|---|---|
| Súly (csomagolással) | 36,00 kg |
| Súly (csomagolás nélkül) | 34,00 kg |

