Liebherr EFI 4853 Professional jégkrém hűtő, 168cm széles, LED, üveg tolótető
| Gyártó: | Liebherr |
| Vonalkód: | 9550000028043 |
| Várható szállítás: | 2026. június 18. |
| Elérhetőség: | Rendelhető, nincs raktáron |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
Leírás és Paraméterek
Liebherr EFI 4853 Professional jégkrém hűtő, 168cm széles, LED, üveg tolótető
JELLEMZŐK
Edzett egytáblás biztonsági üveg
Az egytáblás biztonsági üveg egyetlen hőkezelt, edzett üvegtáblából áll, amelynek rendkívüli a kopásállósága, ellenáll az ütéseknek és a hőingadozásoknak.
Eltolható üvegfedél
Az eltolható üvegfedélen keresztül jól áttekinthetőek a készülékben tárolt élelmiszerek, ami hatékonyan elősegíti az értékesítést. Hőkezelt, edzett üvegtáblából készülnek, így rendkívüli mértékben ellenállnak az ütéseknek.
Felfüggesztett kosarak.
A felfüggesztett kosarak kiválóan alkalmasak az áruk könnyed rendszerezésére, hatékony bemutatására. A vízszintes LED világítás optimálisan világítja meg a termékeket, amelyek így tetszetősen kínálják magukat.
Energiatakarékos hűtőrendszer
A Liebherr hűtőrendszereinek kiváló minőségét a vállalat több évtizedes hűtőtechnológiai tapasztalata, valamint folyamatos kutatás-fejlesztési tevékenységei szavatolják. A Liebherr kizárólag prémium minőségű kompresszort, kondenzátort, párologtatót és egyéb hűtőkomponenst alkalmaz, így a Liebherr készülékek energiafogyasztása és üzemeltetési költségei jelentősen csökkennek.A Liebherr összes impulzus vásárlást támogató fagyasztóládája R600a vagy R290 hűtőközeget használ; a termékek kiemelkedő energiahatékonysága kedvezőbb CO2-kibocsátást eredményez és népszerűsíti a fenntarthatóság filozófiáját.
Tökéletes termékprezentáció
Az energiatakarékos LED belső tér világítás gondoskodik a behelyezett termékek optimális bemutatásáról.
TULAJDONSÁGOK
| Energiahatékonysági osztály | D |
|---|---|
| Energiafogyasztás évente | 989,96 kWh/a |
| Zaj-hangteljesítmény | 52 dB |
| Hőmérsékletosztály * | C1 |
| Minimum környezeti hőmérséklet | 16 °C |
| Maximum környezeti hőmérséklet | 35 °C |
| Umgebungsbedingungen Eiscremtruhe: min. relative Feuchtigkeit | 80 % |
| A környezet átlagos légnedvessége | 75 % |
| Hasznos össztérfogat | 355 l |
| Teljes térfogat | 355 l |
| Bruttó össztartalom | 499 l |
| Hűtőközeg | R 290 |
| Hűtési rendszer | statikus |
| A leolvasztás folyamata | kézi |
| Feszültség | 220-240 V ~ |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Teljesítményigény | 2,5 A |
| A hozzárendelt hőmérsékletosztály betartása | -18 °C |
| Klímaosztály | B |
| Vezérlés | Mechanikus vezérlés |
|---|---|
| Hőmérsékleti tartomány | -10 °C-tól -24 °C-ig |
| Hőmérsékletkijelző | belül analóg |
| Külső méretek (Ma./Szé./Mé.) | 82,5 / 167,5 / 68,0 cm |
|---|---|
| Szigetelés | 60 mm |
| Súly (csomagolással) | 89,50 kg |
| Súly (csomagolás nélkül) | 79,90 kg |

