Liebherr EFE 1152 Professional jégkrém hűtő, 75cm széles, LED, üveg tolótető
| Gyártó: | Liebherr |
| Vonalkód: | 9550000035393 |
| Várható szállítás: | 2026. június 18. |
| Elérhetőség: | Rendelhető, nincs raktáron |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
Leírás és Paraméterek
Liebherr EFE 1152 Professional jégkrém hűtő, 75cm széles, LED, üveg tolótető
Edzett egytáblás biztonsági üveg
Az egytáblás biztonsági üveg egyetlen hőkezelt, edzett üvegtáblából áll, amelynek rendkívüli a kopásállósága, ellenáll az ütéseknek és a hőingadozásoknak.
Eltolható üvegfedél
Az eltolható üvegfedélen keresztül jól áttekinthetőek a készülékben tárolt élelmiszerek, ami hatékonyan elősegíti az értékesítést. Hőkezelt, edzett üvegtáblából készülnek, így rendkívüli mértékben ellenállnak az ütéseknek.
Energiatakarékos hűtőrendszer
A Liebherr kizárólag prémium minőségű kompresszort, kondenzátort, párologtatót és egyéb hűtőkomponenst alkalmaz, így a Liebherr készülékek energiafogyasztása és üzemeltetési költségei jelentősen csökkennek. A Liebherr hűtőrendszereinek kiváló minőségét a vállalat több évtizedes hűtőtechnológiai tapasztalata, valamint folyamatos kutatás-fejlesztési tevékenységei szavatolják.
Környezetbarát hűtőközegek
A R600a és R290 környezetbarát hűtőközegek: csupán minimális mértékben járulnak hozzá a globális felmelegedéshez, az ózonréteget pedig egyáltalán nem rombolják, ezért mára szinte teljes mértékben kiváltották a korábban alkalmazott R134a és R404a hűtőközegeket.
EGYÉB TULAJDONSÁGOK
Méretek |
|
| Szélesség | 75.1 cm |
| Magasság | 82.5 cm |
| Mélység | 46.1 cm |
| Tömeg | 55 kg |
További tulajdonságok |
|
| Kijelző | Nincs |
| Megfordítható ajtónyitás | Nincs |
| Zajszint | 42 dB |

