Falmec QUANTUM PRO 84 cm indukciós főzőlap beépített elszívóval, 2x2 bridge zóna
Ár:
1.149.990 Ft
(905.504 Ft + ÁFA)
| Egységár: | 1.149.990,00 Ft/ |
| Gyártó: | FALMEC |
| Vonalkód: | 8034122900339 |
| Várható szállítás: | 2026. június 18. |
| Elérhetőség: | Rendelhető, nincs raktáron |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
Leírás és Paraméterek
Méret 84 cm
Fekete – kerámia üveg
4 főzőzóna
Érintés vezérlés
Automatikus üzemmód: Az elszívási sebesség automatikusan igazodik a főzési teljesítményhez
Brushless - szénkefe nélküli motor (600 m3/h)
9 + dupla boost
Fém zsírszűrő – eltávolítható, mosható
Carbon.Zeo szűrő (opcionális)
Funkciók: Dupla híd, Szünet, Melegen tartás, Automatikus edényfelismerés, Időzítő minden főzőzónához, Biztonsági kikapcsolás
Flap rendszer: Az elszívó felületét két üvegnyílás nyitja ki, amelyek zárt állapotban egységes színhatást biztosítanak a főzőfelületen.
A karcálló fekete acél keret, amely az elszívó zónát határolja, úgy lett kialakítva, hogy megakadályozza a véletlen folyadékkiömlést főzés közben.
| Bruttó tömeg | 32,6 |
| Cikk hossza (cm) | 52 |
| Cikk magassága (cm) | 21 |
| Cikk szélessége (cm) | 84,1 |
| Elektromos teljesítmény (W) | 7560 W |
| Energiacímke | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1217329/labels?format=PDF |
| EPREL azonosító | 1217329 |
| Főzőlap booster zónák | 4 |
| Főzőlap típusa | indukciós |
| Híd funkció (bridge) | Bridge (2) |
| Kijelző színe | piros LED |
| Nettó tömeg | 26,5 |
| Teljesítmény felvétel korlátozása | 2800-7400 W több fokozatban |
| Termék gyártója | FALMEC |
| Termékadatlap | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1217329/fiches?language=HU |
| Vezérlés típusa | érintőszenzor |
Paraméterek
| Bruttó tömeg | 32,6 |
| Cikk hossza (cm) | 52 |
| Cikk magassága (cm) | 21 |
| Cikk szélessége (cm) | 84,1 |
| Elektromos teljesítmény (W) | 7560 W |
| Energiacímke | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1217329/labels?format=PDF |
| EPREL azonosító | 1217329 |
| Főzőlap booster zónák | 4 |
| Főzőlap típusa | indukciós |
| Híd funkció (bridge) | Bridge (2) |
| Kijelző színe | piros LED |
| Nettó tömeg | 26,5 |
| Teljesítmény felvétel korlátozása | 2800-7400 W több fokozatban |
| Termék gyártója | FALMEC |
| Termékadatlap | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1217329/fiches?language=HU |
| Vezérlés típusa | érintőszenzor |
Hasonló termékek
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

