Falmec LEVEL ONE 90 cm indukciós főzőlap beépített elszívóval, 2x2 bridge zóna
Ár:
1.467.990 Ft
(1.155.898 Ft + ÁFA)
| Egységár: | 1.467.990,00 Ft/ |
| Gyártó: | FALMEC |
| Vonalkód: | 8034122367675 |
| Várható szállítás: | 2026. június 18. |
| Elérhetőség: | Rendelhető, nincs raktáron |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
Leírás és Paraméterek
Méret 90 cm
Fekete – festett acél, kerámia üveg
4 főzőzóna
Időzítő / emlékeztető funkció
Fel-le emelő rendszer – 8 állítható pozíció
Automata üzemmód (az elszívási sebesség automatikusan igazodik a főzőteljesítményhez)
Brushless - szénkefe nélküli motor
9 +boost
Fém zsírszűrő – eltávolítható, mosható
Carbon.Zeo Microtech szűrő (opcionális)
Állítható világítás – LED csík (2700K / 5600K)
Funkciók: Dupla híd, Chef, Szünet, Maradékhő kijelzők, Melegen tartás, Automatikus edényfelismerés, Időzítő minden főzőzónához, Biztonsági kikapcsolás (gyerekzár funkció)
| Bruttó tömeg | 51,4 |
| Cikk hossza (cm) | 52,8 |
| Cikk magassága (cm) | 68 |
| Cikk szélessége (cm) | 89 |
| Elektromos teljesítmény (W) | 7560 W |
| Főzőlap booster zónák | 4 |
| Főzőlap típusa | indukciós |
| Híd funkció (bridge) | Bridge (2) |
| Kijelző színe | piros LED |
| Nettó tömeg | 42,6 |
| Teljesítmény felvétel korlátozása | 2800-7400 W több fokozatban |
| Termék gyártója | FALMEC |
| Vezérlés típusa | érintőszenzor |
Paraméterek
| Bruttó tömeg | 51,4 |
| Cikk hossza (cm) | 52,8 |
| Cikk magassága (cm) | 68 |
| Cikk szélessége (cm) | 89 |
| Elektromos teljesítmény (W) | 7560 W |
| Főzőlap booster zónák | 4 |
| Főzőlap típusa | indukciós |
| Híd funkció (bridge) | Bridge (2) |
| Kijelző színe | piros LED |
| Nettó tömeg | 42,6 |
| Teljesítmény felvétel korlátozása | 2800-7400 W több fokozatban |
| Termék gyártója | FALMEC |
| Vezérlés típusa | érintőszenzor |
Hasonló termékek
1.421.990 Ft
1.154.299 Ft
19%
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

