SMEG KERÁMIA FŐZŐLAP, Universal design, 90 cm, 5 főzőzóna, fekete üveg
Ár:
369.990 Ft
(291.331 Ft + ÁFA)
| Egységár: | 369.990,00 Ft/ |
| Gyártó: | Smeg |
| Vonalkód: | 8017709324254 |
| Várható szállítás: | 2026. június 18. |
| Elérhetőség: | Rendelhető, nincs raktáron |
| Szállítási díj: | 6.500 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Bruttó tömeg | 13,9 |
| Cikk hossza (cm) | 51 |
| Cikk magassága (cm) | 5 |
| Cikk szélessége (cm) | 90 |
| Design család | Universale |
| Edénytartó állvány | nincs |
| Elektromos teljesítmény (W) | 9100 W |
| Főzőlap booster zónák | 5 |
| Főzőlap típusa | kerámia |
| Híd funkció (bridge) | nincs |
| Kijelző színe | piros LED |
| Nettó tömeg | 10,6 |
| Speciális terméktulajdonság | melegentartás |
| Teljesítmény felvétel korlátozása | 2800, 4000 W |
| Termék gyártója | Smeg |
| Vezérlés típusa | Compact Slider érintőszenzor |
| WOK égő | Nincs |
Paraméterek
| Bruttó tömeg | 13,9 |
| Cikk hossza (cm) | 51 |
| Cikk magassága (cm) | 5 |
| Cikk szélessége (cm) | 90 |
| Design család | Universale |
| Edénytartó állvány | nincs |
| Elektromos teljesítmény (W) | 9100 W |
| Főzőlap booster zónák | 5 |
| Főzőlap típusa | kerámia |
| Híd funkció (bridge) | nincs |
| Kijelző színe | piros LED |
| Nettó tömeg | 10,6 |
| Speciális terméktulajdonság | melegentartás |
| Teljesítmény felvétel korlátozása | 2800, 4000 W |
| Termék gyártója | Smeg |
| Vezérlés típusa | Compact Slider érintőszenzor |
| WOK égő | Nincs |
Hasonló termékek
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

