SMEG BEÉPÍTHETŐ HŰTŐ ÉS FAGYASZTÓ, 54x144,8 cm, fordítható ajtó, palacktartó, fehér
Ár:
345.990 Ft
(272.433 Ft + ÁFA)
| Egységár: | 345.990,00 Ft/ |
| Gyártó: | Smeg |
| Vonalkód: | 8017709337575 |
| Várható szállítás: | 2026. június 18. |
| Elérhetőség: | Rendelhető, nincs raktáron |
| Szállítási díj: | 6.500 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Beépítés típusa | beépíthető |
| Bruttó tömeg | 47,6 |
| Cikk hossza (cm) | 54,5 |
| Cikk magassága (cm) | 144,8 |
| Cikk szélessége (cm) | 54 |
| Design család | Universale |
| Elektromos teljesítmény (W) | 70 W |
| Energiacímke | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1702866/labels?format=PDF |
| Energiaosztály (2021-től) | E |
| EPREL azonosító | 1702866 |
| Nettó tömeg | 4,35 |
| Névleges szélesség (cm) | 60 cm |
| Speciális terméktulajdonság | Palacktartó polc,1 db jégkészítő |
| Termék gyártója | Smeg |
| Termék kategória | Hűtő és fagyasztó |
| Termékadatlap | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1702866/fiches?language=HU |
| Zajszint (dB) | 37 |
| Zsanér pozíciója | jobbra nyíló (megfordítható) |
Paraméterek
| Beépítés típusa | beépíthető |
| Bruttó tömeg | 47,6 |
| Cikk hossza (cm) | 54,5 |
| Cikk magassága (cm) | 144,8 |
| Cikk szélessége (cm) | 54 |
| Design család | Universale |
| Elektromos teljesítmény (W) | 70 W |
| Energiacímke | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1702866/labels?format=PDF |
| Energiaosztály (2021-től) | E |
| EPREL azonosító | 1702866 |
| Nettó tömeg | 4,35 |
| Névleges szélesség (cm) | 60 cm |
| Speciális terméktulajdonság | Palacktartó polc,1 db jégkészítő |
| Termék gyártója | Smeg |
| Termék kategória | Hűtő és fagyasztó |
| Termékadatlap | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1702866/fiches?language=HU |
| Zajszint (dB) | 37 |
| Zsanér pozíciója | jobbra nyíló (megfordítható) |
Hasonló termékek
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

